Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Akceptuję

Kilka słów o produkcji

wrz 01, 2016

Firma Ankon Meble zajmuje się produkcja mebli twardych, o czym już wspominaliśmy w poprzednim poście. Jako młoda i ambitna firma chcemy rozwijać się i wykorzystywać nowinki techniczne i technologiczne. Meble produkowane są przez nas od ponad roku i przez te okres czasu udało nam się stworzyć rozbudowaną linię produkcyjną, z czego jesteśmy bardzo dumni. Ponieważ nasze maszyny stoją na wysokim poziomie technologicznym ułatwia to pracę zarówno tym młodym, jak i starszym, gdyż praca na nich nie jest skomplikowana.

Perfekcyjna organizacja pracy oraz rzetelni i sumienni pracownicy przyczyniają się do tego, iż klienci w niezwykle krótkim czasie dostają swoje zamówienia, a dodatkowo są zadowoleni z usług firmy. Początkowo Ankon Meble produkował niewielką ilość modeli szaf przesuwnych, z biegiem czasu wzrosło zainteresowanie na nasze produkty, więc postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o meblościanki oraz szafki RTV. Będąc producentem możemy z łatwością kontrolować jakoś wykonywanych przez nas mebli.  Mamy pewność, iż nasze produkty wyjeżdżając z fabryki są perfekcyjnie wykonane i zabezpieczone do transportu. Nasz team stworzył również prostą i czytelną instrukcję montażu dla każdego modelu, tak, aby złożenie mebla było czynnością przyjemną.

Na koniec wspomnę jeszcze, że pieczę nad wszystkim sprawuje jedna osoba – nasz kochany szef, który jest obecny wszędzie, nadzorując pracę zarówno produkcji, jak i administracji firmy.

Komentarzy(3)

  • Avatar
   Jolanta
   Friday, Oct 21, 2016

   Mnie interesują szafy. Są rewelacyjne pod każdym względem - gabaryty, kolorystyka no i ceny super. Skierowałam zapytanie , odpowiedziano mi rzeczowo :) bardzo dziękuję a zakupu dokonam niebawem , Jolanta

  • Avatar
   Marta
   Wednesday, Feb 08, 2017

   Bardzo polecam producenta. Widać, że dba nie tylko o jakość produkowanych mebli i zadowolenie klienta, ale również o swój zespół pracowników, co w tych czasach jest warte zauważenia i docenienia. Tak trzymaj Ankon24! Powodzenia

  • Avatar
   Łukasz
   Tuesday, Feb 14, 2017

   Każdy od czegoś zacząć musi. Rok czasu produkcji i taki postęp. Widać, że wszystko dopięte na ostatni guzik i pod kontrolą. Zamówiłem szafę i jestem bardzo zadowolony z wykonania. Solidny mebel i bardzo ładnie wykonany. Najważniejsze, że firma dba o to, aby każdy mebel wyjeżdżał bez żadnych wad. Oby tak dalej było. Pomyślcie także o swojej własnej spedycji i będzie firma na 100%!

Zostaw swój komentarz