Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Akceptuję

A co tam ciekawego w biurze?

wrz 22, 2016

W naszym biurze nie jest tak gwarno i tłoczno jak na produkcji, choć nie znaczy to, że jest spokojnie. To tutaj każdego dnia odbieramy setki telefonów i maili. Przyjmujemy zamówienia, odpowiadamy na pytania oraz wątpliwości naszych klientów. Nikt nie zostanie przez nas zignorowany. Chcemy być blisko konsumentów, dlatego też bezpośredni kontakt z zainteresowanymi jest dla nas niezwykle ważny.

Biorąc pod uwagę, iż branża meblowa stoi na wysokim poziomie rozwojowym, a nasza firma chce podążać za trendami umożliwiliśmy klientom Ankon24.pl różnego rodzaju możliwości kontaktu z nami. Jesteśmy dostępni zarówno telefonicznie, mailowo oraz na wielu portalach społecznościowych. Nasza wykwalifikowana kadra jest przygotowana do kontaktu poprzez różne komunikatory. Poza utrzymywaniem kontaktu z konsumentem oraz przyjmowaniem zamówień. Musimy także utrzymywać w ryzach plany produkcyjne – rozdzielamy prace firmy tak, aby przebiegała ona sprawnie, bez żadnych zakłóceń. Oprócz tego wypełniamy dokumentację oraz prowadzimy księgowość przedsiębiorstwa. Każdy z nas odpowiedzialny jest za szereg zadań, które wykonuje sumiennie i rzetelnie.

Ponadto można powiedzieć, że mamy ze sobą wspaniały kontakt. Bardzo często wszyscy pracownicy oraz Szef spotykamy się na wspólnych eventach i bawimy się do białego rana. To bardzo wzmacnia naszą relację i sprawia, że stajemy się coraz silniejszym teamem.

Komentarzy(2)

  • Avatar
   Karol
   Friday, Feb 10, 2017

   Bardzo fajnie, że dzielicie się z innymi jak wygląda wasza praca. Każdy teraz wie, że nie tylko na produkcji jest ogrom pracy, ale też biuro nie ma lekko. Pozdro dla wszystkich biurowców! Karol

  • Avatar
   Marzena
   Thursday, Nov 16, 2017

   Idealny kontakt z klientem! Mało jest takich firm, które tak dbają o swoich klientów :)

Zostaw swój komentarz