Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Akceptuję

Nasz Blog

wrz 25, 2018
Stosy segregatorów, dokumentacja, której przybywa z roku na rok, to codzienność każdej firmy. W dobie Internetu, aplikacji i rozliczeń on-line nadal nie pozbyliśmy się papierologii.
wrz 25, 2018
Szafy przesuwne do pokoju młodzieżowego - idealne połączenie praktyki i indywidualizmu. Dla większości z nas, mieszkających głównie w blokach, liczy się każdy centymetr powierzchni. Dlatego szafy przesuwne do pokoju młodzieżowego są idealnym rozwiązaniem, gdy trzeba...
lut 07, 2017
Firma przyjazna środowisku. Przykładamy ogromną wagę do troszczenia się o środowisko naturalne. Nie używamy żadnych substancji szkodliwych przy produkcji.
wrz 22, 2016
Kilka słów o tym jak pracujemy na co dzień w biurze. Zakres naszych obowiązków, organizacja pracy, kontakt z klientami, a także metody integracji całego teamu Ankon24.
wrz 01, 2016
W końcu powiemy coś o produkcji. Nie jest to proste zajęcie, jednak starania przynoszą zamierzony efekt. Jaki? Państwa uśmiech na twarzy w trakcie korzystania z naszych mebli.
mar 08, 2016
Chcielibyśmy przedstawić Państwu krótką historię naszej firmy. Nasze początki, jak wszystkie, nie były łatwe, lecz pracowitość i wytrwałość doprowadziły nas do miejsca gdzie jesteśmy dzisiaj.