Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Akceptuję

Nasz Blog

lis 16, 2023
Kolor szary bywa kojarzony z chłodem i dystansem, jednak w świecie aranżacji wnętrz zdobywa coraz większą popularność.
lis 16, 2023
Dobór mebli i akcesoriów kuchennych – w tym także pod względem koloru – znacząco wpływa na funkcjonalność tego wnętrza i panującą w nim atmosferę.
lis 16, 2023
Mały salon w bloku stanowi aranżacyjne wyzwanie dla wielu właścicieli mieszkań. Przy małym metrażu niestety nie można sobie pozwolić na niektóre rozwiązania prezentowane w katalogach meblowych.
lis 16, 2023
Drzwi przesuwne do szafy są bardzo praktycznym rozwiązaniem, umożliwiającym większą oszczędność miejsca. Jest to możliwe, ponieważ nie otwierają się ku wnętrzu pokoju, lecz przesuwają na boki. Dzięki temu nie trzeba pozostawiać aż tyle wolnej przestrzeni wokół szafy.
kwi 21, 2023
Lofty jednoznacznie kojarzą się nam z nowojorskimi, luksusowymi mieszkaniami zlokalizowanymi w centrum miasta. Okazuje się jednak, że styl loftowy cieszy się ogromną popularnością w całej Europie, również w Polsce. Z roku na rok przybywa miłośników oryginalnych...
kwi 21, 2023
Twoje ubrania nie mieszczą się w małej szafie stojącej w sypialni? Nie wiesz, gdzie przechowywać pościel, deskę do prasowania czy walizkę? Solidna, pojemna szafa wnękowa rozwiąże Twoje problemy! Aby nowy element wyposażenia mieszkania dobrze spełniał swoją funkcję,...