Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Akceptuję

Nasz Blog

lut 10, 2020
Podczas urządzania domu lub mieszkania jednym z zadań do wykonania jest aranżacja salonu. To serce domu – miejsce spotkań wszystkich domowników. Urządzając pokój dzienny pamiętaj o tym, aby był atrakcyjny wizualnie i funkcjonalny. Świetnym pomysłem okazuje się...
gru 13, 2019
Kiedy całe mieszkanie jest małe, zdarza się często, że sypialnia pełni jednocześnie funkcję garderoby i to właśnie w niej przechowujemy ubrania, pościel i inne niezbędne przedmioty. Zobacz, jaką szafę warto wybrać do niewielkiej sypialni.
lis 12, 2019
Urządzenie sypialni to spore wyzwanie, a w przypadku niewielkiego pomieszczenia — wyzwanie szczególnie trudne. Zobacz, jaką szafę warto wybrać do niewielkiej sypialni.
lis 08, 2019
Szafa przesuwna to niezwykle uniwersalne i cieszące się dużym powodzeniem wśród klientów rozwiązanie. Cenimy ten rodzaj szafy za wyjątkową funkcjonalność — jest ona pakowna, ustawna i wielozadaniowa.
wrz 25, 2018
Stosy segregatorów, dokumentacja, której przybywa z roku na rok, to codzienność każdej firmy. W dobie Internetu, aplikacji i rozliczeń on-line nadal nie pozbyliśmy się papierologii.
wrz 25, 2018
Szafy przesuwne do pokoju młodzieżowego - idealne połączenie praktyki i indywidualizmu. Dla większości z nas, mieszkających głównie w blokach, liczy się każdy centymetr powierzchni. Dlatego szafy przesuwne do pokoju młodzieżowego są idealnym rozwiązaniem, gdy trzeba...