Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Akceptuję

Drzwi przesuwne

W mieszkaniach, w których jest mało miejsca lub potrzebne jest oddzielenie jednej przestrzeni od drugiej, świetnym rozwiązaniem mogą być drzwi przesuwne. Ich główną cechą jest charakterystyczny sposób otwierania, poprzez poruszanie się wzdłuż linii ściany. Dzięki temu możliwe jest zaoszczędzenie przestrzeni w mieszkaniu.

Kiedy warto zdecydować się na drzwi przesuwne?

Przede wszystkim, drzwi przesuwne doskonale sprawdzają się w takich mieszkaniach, w których nie ma wystarczająco dużo miejsca na otwieranie drzwi w tradycyjny sposób. Dodatkowo, warto zdecydować się na takie rozwiązanie, jeśli głównym celem jest oddzielenie jednego pokoju od drugiego. Przykładem mogą być pomieszczenia rodzeństwa lub też odseparowanie kuchni od salonu. Drzwi przesuwne nie zajmują dużo miejsca i są łatwe w montażu, a dzięki nim możliwe jest optyczne powiększenie niewielkich przestrzeni. Bardzo dobrym pomysłem jest także stworzenie dodatkowego pokoju, dzięki zamontowaniu takich drzwi. Przykładowo, można w ten sposób uzyskać garderobę obok sypialni, dzięki czemu całość jest bardziej funkcjonalna i estetyczna.

Ile kosztują drzwi przesuwne?

Koszty drzwi przesuwnych nie są wysokie, ponieważ ich cena wynosi od 250 do 400 złotych. W naszym sklepie możesz zakupić drzwi przesuwne Marti, które charakteryzują się wysoką jakością, możliwością wyboru wariantu kolorystycznego, a także atrakcyjną ceną. Możesz zdecydować się zarówno na model bez, jak i z lustrem. W tym drugim wariancie, lustro dodatkowo powiększa optycznie pomieszczenie, dzięki czemu zyskuje się jeszcze więcej. Z drugiej jednak strony, szkło łatwo się brudzi, dlatego dobrze jest dobrać rodzaj drzwi do swoich własnych potrzeb. W przypadku drzwi przesuwnych, wszystkie elementy do montażu oraz instrukcja, dołączona jest do zakupu. Za dodatkową opłatą można także dodać jeszcze jedną opcję, czyli samodomykacz. W sklepie Ankon 24 możesz zamówić mebel przez Internet, a my dostarczymy go w kilka dni. Dzięki temu oszczędzasz czas oraz pieniądze.