Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Akceptuję

Drzwi przesuwne

W mieszkaniach, w których jest mało miejsca lub potrzebne jest oddzielenie jednej przestrzeni od drugiej, świetnym rozwiązaniem mogą być drzwi przesuwne. Ich główną cechą jest charakterystyczny sposób otwierania, poprzez poruszanie się wzdłuż linii ściany. Dzięki temu możliwe jest zaoszczędzenie przestrzeni w mieszkaniu.

Kiedy warto zdecydować się na drzwi przesuwne?

Przede wszystkim, drzwi przesuwne doskonale sprawdzają się w takich mieszkaniach, w których nie ma wystarczająco dużo miejsca na otwieranie drzwi w tradycyjny sposób. Dodatkowo, warto zdecydować się na takie rozwiązanie, jeśli głównym celem jest oddzielenie jednego pokoju od drugiego. Przykładem mogą być pomieszczenia rodzeństwa lub też odseparowanie kuchni od salonu. Drzwi przesuwne nie zajmują dużo miejsca i są łatwe w montażu, a dzięki nim możliwe jest optyczne powiększenie niewielkich przestrzeni. Bardzo dobrym pomysłem jest także stworzenie dodatkowego pokoju, dzięki zamontowaniu takich drzwi. Przykładowo, można w ten sposób uzyskać garderobę obok sypialni, dzięki czemu całość jest bardziej funkcjonalna i estetyczna.

Ile kosztują drzwi przesuwne?

Koszty drzwi przesuwnych nie są wysokie, ponieważ ich cena wynosi od 250 do 400 złotych. W naszym sklepie możesz zakupić drzwi przesuwne Marti, które charakteryzują się wysoką jakością, możliwością wyboru wariantu kolorystycznego, a także atrakcyjną ceną. Możesz zdecydować się zarówno na model bez, jak i z lustrem. W tym drugim wariancie, lustro dodatkowo powiększa optycznie pomieszczenie, dzięki czemu zyskuje się jeszcze więcej. Z drugiej jednak strony, szkło łatwo się brudzi, dlatego dobrze jest dobrać rodzaj drzwi do swoich własnych potrzeb. W przypadku drzwi przesuwnych, wszystkie elementy do montażu oraz instrukcja, dołączona jest do zakupu. Za dodatkową opłatą można także dodać jeszcze jedną opcję, czyli samodomykacz. W sklepie Ankon 24 możesz zamówić mebel przez Internet, a my dostarczymy go w kilka dni. Dzięki temu oszczędzasz czas oraz pieniądze.

Nasza oferta drzwi przesuwnych

W naszej ofercie posiadamy cztery modele drzwi przesuwnych z linii Marti oznaczone cyfrą rzymską (I, II, III i IV). Wymiary drzwi we wszystkich modelach są takie same (86 x 205 cm –  szerokość razy wysokość), podobnie jak wymiary maskownic (205 cm x 10 cm – szerokość x wysokość). Grubość płyty wynosi 16 mm, a wysokość uchwytu – 28 cm. Drzwi są uniwersalne: lewe lub prawe oraz wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Wszystkie modele w naszym asortymencie są dostępne w czterech opcjach kolorystycznych: Biały Mat, Sonoma, Choco oraz Czarny Mat, a więc z łatwością można je dopasować do większości pomieszczeń.

Poszczególne modele drzwi przesuwnych

Modele z lustrem na froncie to Marti II lub Marti IV. Pierwszy z nich posiada lustro na całej szerokości, natomiast drugi – na środku.

Dla osób preferujących płytę na całej wielkości drzwi interesującą propozycją może się wydać model Marti I (jednolita płyta) bądź Marti III (płyta z czterema poprzecznymi paskami na froncie w kolorze srebrnym, dzielącymi powierzchnię drzwi na pięć części).

Montaż

Jedną z zalet oferowanych przez nas drzwi przesuwnych jest łatwość instalacji. Wszystkie nasze modele sprzedawane znajdują się w paczkach do samodzielnego montażu, w pakiecie z instrukcją, dzięki której ich założenie nie powinno przysporzyć żadnych trudności.

Warto podkreślić, że wszystkie nasze drzwi przesuwne zaopatrzone są w system przesuwny łożyskowany firmy LAGUNA , a jako opcję dodatkową oferujemy przydatny samodomykacz.

Czas realizacji, koszt dostawy i gwarancja

Czas realizacji zamówienia wynosi do 7 dni, a koszt dostawy to 39 zł. (od zamówienia w wysokości 3500 zł. dostawa jest darmowa).

Gwarancja na nasze drzwi przesuwne wynosi 24 miesiące.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi przesuwnych wierząc, że każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Do ich funkcjonalności i użyteczności zapewne nie musimy nikogo przekonywać, ale warto przejrzeć ciekawy asortyment wzorów i kolorów oraz obejrzeć na przedstawionych zdjęciach, jak interesująco przedstawiają się nasze drzwi w konkretnych ustawieniach i zastanowić się, który kolor najlepiej pasowałby do pomieszczeń w Twoim domu/mieszkaniu.

Przy okazji warto zapoznać się też zresztą naszego asortymentu, która jest równie ciekawa i dzięki której łatwo będzie można skompletować inne elementy wyposażenia.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszą firmą, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.