Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Akceptuję

O nas

Dlaczego My?

cms_onas_1.jpg
Sklep internetowy Ankon24 oferuje Państwu bogatą ofertę mebli twardych. Nowoczesny design i wyprzedzanie aktualnych trendów sprawiają, że nasz asortyment cieszy się ogromną popularnością. Oferujemy między innymi praktyczne szafy przesuwne, eleganckie meblościanki oraz nowatorskie szafki RTV. Z racji faktu, iż meble pochodzą z naszej fabryki możemy zagwarantować produkty najwyższej jakości w najniższych cenach na rynku. Tylko w naszym sklepie kupujesz bez pośredników, prosto od producenta.

Działalność w handlu internetowym rozpoczęliśmy kilka lat temu. Prowadziliśmy sprzedaż online na jednym z portali aukcyjnych oraz na sklepie internetowym. Przez ten czas przeprowadziliśmy tysiące transakcji, zgromadziliśmy rzeszę zadowolonych klientów i zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Dlatego dzisiaj Ankon24 to sklep, w którym klient robi zakupy z przyjemnością i bez obaw. A może to zrobić na świetnie przygotowanej platformie, która została stworzona w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Kupujący otrzymuje kompletną ofertę, wzbogaconą o najróżniejsze akcje promocyjne czy też szereg nowości. Czytelny opis, prostota wyboru dodatkowych opcji, a także kolorów, jasne zasady dostawy oraz kilka dostępnych form płatności sprawiają, że klienci mogą robić zakupy szybko, wygodnie oraz 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeżeli jednak pojawią się pytania, to mają Państwo do dyspozycji naszą profesjonalną obsługę klienta, z którą skontaktować się można na kilka sposobów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Producent mebli

cms_onas_2.jpg
Ankon24 to internetowy obszar działalności handlu z klientami detalicznymi firmy Ankon Meble. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku, lecz nie od początku jako producent. To właśnie współpraca z klientem detalicznym pozwoliła poznać oczekiwania i potrzeby jakimi charakteryzuje się obecny rynek. Zdobyte doświadczenie oraz dynamiczny rozwój firmy skłoniły nas do otwarcia własnej produkcji mebli, tak aby mieć wpływ na każdy etap zamówienia.

Nasza fabryka mebli posiada własny zakład produkcyjny w miejscowości Osiny, położonej 2 km od Kępna. To właśnie tutaj powstają meble, które są dopracowanie nawet w najmniejszym szczególe. Jest to efekt ogromnych i odważnych inwestycji, ponieważ przy współpracy z najlepszymi specjalistami stworzyliśmy park maszynowy, który pod względem technologicznym stoi na bardzo wysokim poziomie.
Nasze meble tworzymy z pasją, we własnym studiu projektowym, a wzornictwo dostosowane jest do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów w Polsce i za granicą. Zdajemy sobie sprawę, że aby zagwarantować naszym klientom stuprocentowe zadowolenie musimy każdego dnia przykładać się do pracy jeszcze bardziej oraz pilnować, żeby wszystko przebiegało pomyślnie na każdym etapie produkcji.

Meble, które produkujemy pakowane są w paczki do samodzielnego i łatwego montażu, co pozwala również na ich bezproblemowy transport.

Zadowolenie klienta

cms_onas_3.jpg
Zaufało nam już tysiące klientów, czego dowodem są liczne pozytywne opinie na nasz temat, za które jesteśmy bardzo wdzięczni. Nie spoczywamy jednak na laurach. Codziennie staramy się podnosić poziom oferowanych przez nas usług, ponieważ naszym głównym celem jest zaspokajanie potrzeb klientów.

Dzięki temu, że sami produkujemy meble, możemy zagwarantować państwu szybką realizacje zamówienia. Z myślą o naszych klientach wdrożyliśmy także znane i bezpieczne formy płatności, tak aby kupujący czuł się pewnie na każdym etapie zamówienia. Reasumując współpraca z nami to gwarancja jakości, bezpieczeństwa oraz terminowego wykonania.

Oto kilka opinii na nasz temat: