Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Akceptuję

Dostawa i płatności

Spis treści

1. Dostawa towaru


1. Towar oferowany za pośrednictwem Sklepu jest dostarczany na terenie całego kraju.
2. Koszt dostawy jest określony indywidualnie do każdego produktu, a przy zakupie kilku artykułów jest on sumowany.
3. Kurier dostarcza zamówione towary pod wskazany przez Kupującego w formularzu adres.
4. Czas realizacji jest podany indywidualnie dla każdego produktu. W przypadku wyboru artykułów o różnych terminach, zamówienie jest realizowane z terminem najdłuższym.
5. Sposoby dostawy są zależne od produktu. Cześć artykułów jest dostarczana transportem firmy Ankon Meble lub za pośrednictwem firmy transportej, zaś grypa produktów nisko-gabarytowych za pomocą komercyjnych firm kurierskich.
6. Jeśli Kupujący wybrał formę płatności za pobraniem, to zapłata za towar odbywa się przy odbiorze produktu, a pieniądze są odbierane prze kuriera.
7. Jeśli Kupujący wybrał jako formę płatności przelew na konto, towar zastaje wysłany dopiero po zaksięgowaniu wpłaty Kupującego na koncie Sprzedawcy i późniejszym zrealizowaniu zamówienia.
8. W przypadku wyboru przez Kupującego formy płatności z systemu PayU lub PayPal, wysyłka towaru nastąpi po dokonaniu płatności z potwierdzonym statusem operacji prawidłowo wykonanej i późniejszym zrealizowaniu zamówienia.
9. UWAGA! Dostawa towaru nie obejmuje wniesienia towaru do mieszkania, należy więc zapewnić odpowiednią ilość osób do wniesienia towaru do miejsca przeznaczenia.
10. Produkty dostarczane są od 6:00 do 23:00 albo w godzinach pracy firmy transportowej.
11. Kupujący, który życzy sobie dostawę na wybrany dzień lub porę dnia jest świadomy wydłużenia się całkowitego terminu realizacji zamówienia.

2. Płatności


1. Dokonując zakupu towaru w Sklepie, Kupujący ma prawo wyboru formy płatności spośród dostępnych opcji:

a) płatność za pobraniem – opłata uiszczania jest gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
b) przelew na konto – po złożeniu zamówienia z tą metodą płatności, na karcie potwierdzenia zostną przedstawone dane do przelewu, dzięki którym można uiścić opłatę.
c) płatność poprzez serwis PayU - w tym przypadku Kupujący ma do dyspozycji płatność poprzez kartę płatniczą - VISA, MasterCard, oraz szybkie przelewy większości polskich banków (Kupujący ma możliwość wybrania banku, w którym ma swoje konto)
d) płatność poprzez konto PayPal – umożliwia dokonywanie płatności on-line przez serwis zewnętrzny.

2. Dane Sprzedawcy do przelewu to:

Ankon Meble
nr konta: 07 1020 2241 0000 2102 0039 2282
Bank PKO BP