Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Akceptuję

So close to nature – tak blisko natury.

lut 07, 2017

Jako firma przyjazna środowisku dbamy o to, aby nasze produkty odpowiadały normom i zarządzeniom dotyczącym ochrony środowiska.

Ochrona natury jest jednym z głównych zadań, które powinny przyświecać działaniom każdej firmy. Takie działania zawsze mają pozytywny wpływ na poprawę stanu ekosystemu. Dlatego dbałość o ekologię jest dla nas niezwykle istotna. Wierzymy w to, że ciągłe udoskonalanie naszej techniki pracy oraz wdrażanie coraz to nowszych proekologicznych zastosowań technologicznych pomoże w jeszcze mocniejszym wspieraniu polityki pro środowiskowej w Polsce. Jako nieliczni w regionie możemy pochwalić się zmniejszeniem zużycia wody, energii elektrycznej oraz ograniczeniem liczby ścieków i odpadów.

Nasza firma przykłada również dużą wagę do tego, aby stosowane do produkcji materiały nie zawierały substancji szkodliwych – chemicznych oraz nadawały się do ponownego przetworzenia. Aby spełnić nasze wszystkie założenia odnośnie dbania o naturę musieliśmy przejść długą i ciężką drogę. Współpracujemy z firmami, którym przyświeca podobny cel, a środowisko naturalne jest dla nich również niezwykle ważne. Ankon – to przedsiębiorstwo, któremu udało się połączenie dwóch priorytetów: rozwoju firmy z dbałością o środowisko naturalne. Dbajmy o ziemię, bo to przez nią i dzięki niej żyjemy!

Komentarzy(1)

  • Avatar
   Ewa
   Wednesday, Feb 22, 2017

   Popieram tą inicjatywę. Fajnie, że firmy produkcyjne zaczynają mieć świadomość, że trzeba dbać jednak o naszą ziemię. Gdybyśmy wszyscy mieli to na uwadze, to życie na naszej pięknej planecie byłoby zupełnie inne- piękniejsze.

Zostaw swój komentarz